tulkot-translations-slide-3

Pārliecinoši valodu pakalpojumi ikviena prasībām

tulkot-lv-translations-2

Ātri un kvalitatīvi tulkojumi par pieņemamām cenām

tulkot-lv-trannslation-slide3

Teksta korektūra – jo detaļas ir svarīgas

Rakstiskie tulkojumi

Veicam kvalitatīvus visu nozaru un formātu tekstu rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un termiņu ievērošanu!

Lasīt vairāk
Mutiskie tulkojumi

Piedāvājam mutiskās tulkošanas pakalpojumus lietišķās tikšanās, semināros, konferencēs, ārzemju braucienos un citās situācijas. Mūsu tulki nodrošina visus mutiskās tulkošanas veidus: secīgās (konsekutīvās), sinhronās, tulkošanas pa tālruni un Skype pakalpojumus.

Lasīt vairāk
Teksta korektūra

Tulkot.lv speciālisti veiks rūpīgu iesniegtā teksta pārbaudi, novēršot gramatikas, pareizrakstības, interpunkcijas un stila kļūdas, kā arī jēdzieniskās terminoloģijasnepilnības.

Lasīt vairāk

Mūsu priekšrocības

virtual-reality

Efektivitāte

Tulkot.lv tulkojumu birojs strādā virtuālā vidē, lai rūpētos par tulkojumu efektivitāti, tādēļ cena vienmēr atbilst saņemtajam tulkošanas pakalpojumam, jo Jums nav netieši jāmaksā par dārgu biroju telpu nomu vai reklāmas kampaņām! Jūs to varat atļauties!

clock247

Korektūra

Ja nepieciešams tulkot materiālus, kas paredzēti plašākai auditorijai, iesakām izvēlieties tulkojumus ar dzimtās valodas runātāja veiktu korektūru vai redaktūru.

subcontactors

Speciālisti

Tulkot.lv piegādātāji – tulkotāji, tulki (tulks), korektori un redaktori – sadarbojas arī ar prestižajām tulkošanas aģentūrām (Latvija ir maza un labu tulkošanas speciālistu vēl mazāk)!

money

Cenu politika

Tulkojumiem nav uzcenojuma par tekstu sarežģītību vai nozares specifiku.

Apjomīgu pasūtījumu gadījumā (sākot no 20 lappusēm) piedāvājam elastīgu atlaižu sistēmu!

orders

Elastīgums

Varat pasūtīt arī tikai vienu atsevišķu pakalpojumu, kas Jums nepieciešams, jo cenu politika nav balstīta uz „pakalpojuma pirkumu komplektā”. Varat izvēlēties izdevīgus tulkojumus arī bez korektūras, ja tā Jums konkrētajā projektā nav nepieciešama (gadījumā, ja šie teksti ir paredzēti uzņēmuma iekšējai lietošanai).

sale

Atlaides

Iesakiet mūsu tulkošanas (tulku) biroja pakalpojumus draugam citā uzņēmumā un saņemiet 5% atlaidi (katra 20. lappuse bez maksas). Vairāk draugu – lielāka atlaide!

2812

valodu speciālisti

95

valodas

99,7%

apmierinātu klientu

12901

tulkojumu pieprasījumu

Jūs vēl domājat?

Mēs varam kļūt par uzticamu rakstisko un mutisko tulkojumu piegādātāju Jums vai Jūsu uzņēmumam.

Ja neesam pieminējuši kādu priekšrocību, kas ir svarīga tieši Jums, tad droši ziņojiet mums par to – pilnveidosimies kopā!

phone

Piezvaniet mums

Tālrunis: (+371) 6721 85 76
Mob.tālr.: (+371) 2787 08 89

mail

Uzrakstiet mums

E-pasts: info@tulkot.lv
Skype: tulkot.lv

247

Darba laiks

P.-Pt.: 9.00-17.30
S.-Sv.: brīvdienas