Gada pārskata tulkošana - Tulkot.lv

Gada pārskata tulkojums ar 15% atlaidi

Īpašais piedāvājums martā un aprīlī! 15% atlaide visiem gada pārskatu tulkojumiem no latviešu valodas krievu vai angļu valodā.

Piedāvājums spēkā no 2019. gada 25. marta līdz 30. aprīlim. Lai uzzinātu vairāk vai lai veiktu pasūtījumu, rakstiet uz info@tulkot.lv vai zvaniet +371 2787 08 89. Labprāt atbildēsim uz jautājumiem!

Gada pārskata tulkojums bieži ir nepieciešams uzņēmumiem, kas pārstāv ārzemju uzņēmumus vai to franšīzes Latvijā, kuriem uzņēmuma vadība atrodas citā valstī vai nepārzina latviešu valodu. Gada pārskata tulkojums ir viens no elementiem, kas globāliem uzņēmumiem ļauj informēt par iepriekšējā gada finanšu rezultātiem, sasniegumiem un veicamajiem uzlabojumiem visiem uzņēmuma pārstāvjiem saprotamā valodā.

Gada pārskatus tulkojam dažādās valodu kombinācijās: gan jau minētajā latviešu–angļu un latviešu–krievu valodā, kā arī no latviešu valodas skandināvu un citās pasaules valodās. Tulkojumus veicam arī latviešu valodā. Gada pārskata tulkojumi ir pieprasīts ikgadējs tulkojumu veids, un tas ir ļāvis mums apgūt prasmes, kā veikt šos tulkojumus iedarbīgi, kvalitatīvi un ātri.

Sazinieties ar mums jau šodien! Aizpildiet cenas pieprasījuma anketu un noskaidrojiet cenu tieši savam tulkojumam! Cenas pieprasījums ir par brīvu un neuzliek Jums pienākumu pasūtīt tulkojumu pie mums. Neatkarīgi no tā, vai turpinām sadarbību, ievērojam konfidencialitāti darbā ar visiem dokumentiem, ko saņemam.

 

Vēlaties uzzināt vairāk? Uzdodiet jautājumu!
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Atbildi saņemsi tuvāko stundu laikā darbadienās no 9.00 līdz 18.00 vai nākamajā darbadienā, ja ziņa nosūtīta brīvdienā vai ārpus darbalaika.