Pakalpojumi

Rakstiskie tulkojumi

Veicam kvalitatīvus visu nozaru un formātu tekstu rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un termiņu ievērošanu!

Lasīt vairāk
Mutiskie tulkojumi

Piedāvājam mutiskās tulkošanas pakalpojumus lietišķās tikšanās, semināros, konferencēs, ārzemju braucienos un citās situācijas. Mūsu tulki nodrošina visus mutiskās tulkošanas veidus: secīgās (konsekutīvās), sinhronās tulkošanas un tulkošanas pa tālruni un Skype pakalpojumus.

Lasīt vairāk
Teksta korektūra

Tulkot.lv speciālisti veiks rūpīgu iesniegtā teksta pārbaudi, novēršot gramatikas, pareizrakstības, interpunkcijas un stila kļūdas, kā arī jēdzieniskās terminoloģijasnepilnības.

Lasīt vairāk
Notariāls apliecinājums

Aizvien biežāk iztulkotos dokumentus nepieciešams notariāli apliecināt, tā apliecinot to tulkojuma pareizību, kā arī lai tie iegūtu juridisku spēku. Piedāvājam vairākus notāra apliecinājuma veidus.

Lasīt vairāk
Subtitrēšana

Gan jau esat pamanījuši runātā teksta tulkojumu latviešu (vai citā valodā) televīzijas pārraidēs, kinoteātrī vai operā? Ar subtitru palīdzību iespējams vienlaicīgi netraucēti uztvert tekstu oriģinālvalodā, kā arī iegūt informāciju citā valodā, ja kaut kas nav saprotams oriģinālvalodā.

Lasīt vairāk
Dublēšana

Vai meklējat iespēju, kā svešvalodas audio vai video materiālu uztvert sev vēlamajā valodā? Tad dublēšana būs īstā atbilde. Ar tās palīdzību mēs pārnesīsim Jums vēlamā valodā ne tikai runāto tekstu, bet arī runātāja emocijas.

Lasīt vairāk
Valodu skola

Valodu skola “Valodu Kursi Tev” piedāvā daudzveidīgus valodu pakalpojumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, tai skaitā meistarklases un intensīvos kursus, svešvalodu zināšanu testēšanu, angļu valodas nodarbības bērniem ar aizraujošo Wow!English metodi un latviešu valodas kursus ārzemniekiem.

Lasīt vairāk
Meistarklases

Regulāri piedāvājam dažādas meistarklases un intensīvos kursus profesionālo iemaņu pilnveidošanai un valodu zināšanu uzlabošanai. Meistarklases ir lielisks veids, kā īsā laikā apgūt svarīgāko informāciju par konkrētu tēmu. Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai mūsu Facebook lapā!

Apmeklēt Facebook lapu