Par mums

Tulkot.lv ir profesionāļu komanda ar plašu un daudzpusīgu pieredzi kvalitatīvu tulkošanas projektu vadībā. Mūsu uzdevums ir kvalitatīvu un efektīvu tulkošanas pakalpojumu sniegšana, lai palīdzētu ietaupīt klientu līdzekļus un laiku, sekmējot viņu izaugsmi Latvijā un ārvalstu tirgos!

Mūsu priekšrocības

Katram klientam ir savas vēlmes un redzējums par tulkošanas birojiem un tulkojumiem, tāpēc Tulkot.lv cenšas piemeklēt jebkura esošajam un potenciālajam klientam piemērotu priekšrocību veiksmīgai un izdevīgai sadarbībai.

Lasīt vairāk
Tulkošanas process

Daudzi no Jums pat nenojauš, cik daudz dažādu darbību iekļauj jebkura tulkošanas projekta izpilde. Katra projekta izpildei tiek piesaistīti vairāki speciālisti, kuri palīdzēs sasniegt labāko rezultātu.

Lasīt vairāk
Termiņi un noteikumi

Ir ļoti svarīgi, lai abas sadarbībā iesaistītās puses būtu zinošas par principiem un noteikumiem veiksmīgai ilgtermiņa sadarbībai. Tādi, protams, ir arī tulkošanas birojiem. Iepazīstieties ar tiem un būsim „uz viena tulkojumu viļņa”.

Lasīt vairāk
Karjera

Piedāvājam sadarbības iespējas tulkotājiem, tulkiem, korektoriem, maketētājiem un radošo tekstus autoriem. Paldies, ka izvēlējāties mūsu uzņēmumu!

Lasīt vairāk