Valodu kursi Tev

Mūsu valodu skola “Valodu Kursi Tev” piedāvā daudzveidīgus valodu pakalpojumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, tai skaitā meistarklases un intensīvos kursus, palīdzību personāla atlasē (svešvalodu zināšanu pārbaude), angļu valodas nodarbības bērniem ar aizraujošo Wow!English metodi un latviešu valodas kursus ārzemniekiem. Uzziniet vairāk par valodu skolas piedāvājumu, rakstot uz e-pastu skola@valodukursitev.lv! Aktuālajai informācijai un piedāvājumiem varat sekot līdzi arī Facebook lapā Valodu kursi Tev.

Valodu kursi

Strādājam ar plašu valodu klāstu sākot no populārākajām valodām – angļu, krievu, franču, spāņu, vācu, zviedru – līdz mazāk populārām – ķīniešu, somu, lietuviešu, igauņu un citām valodām. Nodarbības notiek gan individuāli, gan grupās. Vairāk informācijas: skola@valodukursitev.lv.

Sazināties un uzzināt vairāk
Meistarklases

Regulāri piedāvājam dažādas meistarklases un intensīvos kursus profesionālo iemaņu pilnveidošanai un valodu zināšanu uzlabošanai. Meistarklases ir lielisks veids, kā īsā laikā apgūt svarīgāko informāciju par konkrētu tēmu. Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai mūsu Facebook lapā!

Apmeklēt Facebook lapu
Palīdzība personāla atlasē

Piedāvājam veikt esošo un potenciālo darbinieku svešvalodu zināšanu novērtējumu. Ja vēlaties pārliecināties par darbinieka svešvalodu prasmju atbilstību amatam, mūsu speciālisti veiks īpaši izstrādātus rakstveida un mutvārdu testus, lai novērtētu valodu zināšanas.

Sazināties un uzzināt vairāk
Angļu valoda bērniem ar Wow!English metodi

Angļu valodas nodarbībās tiek izmantoti īpaši izstrādāti Wow!English mācību materiāli, kuros iekļauti atraktīvi videoklipi, dziesmas, spēles, vārdu kartes, uzlīmes, darba burtnīcas aktīvai un aizraujošai angļu valodas apguvei. Vairāk informācijas wowenglish.lv mājaslapā vai Facebook lapā Wattsenglish Baltic (oficiālais Wow!English materiālu un metodes izplatītājs Baltijā).

Apmeklēt Facebook lapu
Latviešu valoda ārzemniekiem

Latviešu valodas nodarbībās tiek pievērsta īpaša uzmanība jauno vārdu un sarunvalodas frāžu apguvei; praktiskiem uzdevumiem, kas attīsta latviešu valodas gramatikas lietojuma prasmes; zināšanām par latviešu kultūru, tradīcijām un dzīvesveidu. Latviešu valodas zināšanas nodrošinās gan patīkamas sarunas ar latviešiem, gan iespēju atrast darbu Latvijā.

Sazināties un uzzināt vairāk
Risinājumi un valodu mācības uzņēmumiem

Sekmīgi darījumi mūsdienu globālajā pasaulē ir iespējami tikai tad, ja saprotam klientu un sadarbības partneru valodu. Mūsu piedāvātie valodu kursi palīdzēs sasniegt augstu izvēlētās svešvalodas zināšanu līmeni, attīstot visas nepieciešamās valodas prasmes, jo īpaši prasmi runāt. Lai ietaupītu laiku, piedāvājam vadīt nodarbības Jūsu uzņēmuma telpās.

Sazināties un uzzināt vairāk