О нас

Tulkot.lv – это команда профессионалов с большим и многосторонним опытом в сфере руководства проектов по предоставлению качественных переводов. Нашей задачей является предоставление качественных и эффективных переводческих услуг, для того, чтобы клиент смог сэкономить свои средства и время, что в свою очередь будет способствовать развитию бизнеса в Латвии и на зарубежных рынках!

Наши преимущества

Katram klientam ir savas vēlmes un redzējums par tulkošanas birojiem un tulkojumiem, tāpēc Tulkot.lv cenšas piemeklēt jebkura esošajam un potenciālajam klientam piemērotu priekšrocību veiksmīgai un izdevīgai sadarbībai.

Дальше
Процесс перевода

Daudzi no Jums pat nenojauš, cik daudz dažādu darbību iekļauj jebkura tulkošanas projekta izpilde. Katra projekta izpildei tiek piesaistīti vairāki speciālisti, kuri palīdzēs sasniegt labāko rezultātu.

Дальше
Сроки и правила

Ir ļoti svarīgi, lai abas sadarbībā iesaistītās puses būtu zinošas par principiem un noteikumiem veiksmīgai ilgtermiņa sadarbībai. Tādi, protams, ir arī tulkošanas birojiem. Iepazīstieties ar tiem un būsim „uz viena tulkojumu viļņa”.

Дальше
Карьера

Piedāvājam sadarbības iespējas tulkotājiem, tulkiem, korektoriem, maketētājiem un radošo tekstus autoriem. Paldies, ka izvēlējāties mūsu uzņēmumu!

Дальше